Priemonė „Susitikime!“ – tai vadovas, padedantis organizuoti vietos renginius, skirtus vietos produktams, išskirtiniams žmonėms ir istorijoms įvertinti
ir populiarinti.

„agroBRIDGES“ suteikia ūkininkams daugiau galių taikant naujus verslo
ir rinkodaros modelius, pagrįstus trumpomis maisto tiekimo grandinėmis (SFSC).
Jei esate ūkininkas ar maisto gamintojas, norėtume palengvinti jūsų tiesioginį bendravimą su savo produktų naudotojais, pvz., vartotojais, viešojo maitinimo įstaigomis, restoranais ir kt.

Kad jums būtų lengviau dirbti, sukūrėme šablonų, koncepcijų aprašymų
ir reklaminės medžiagos rinkinį, kurį galite naudoti ir pritaikyti savo poreikiams.

Daugiausia dėmesio skiriame 4 skirtingų tipų renginiams:

  • Atvirų durų dienos
  • Gamintojo renginiai
  • Kulinariniai renginiai
  • Vietos SFSC pagerbimas – vietos didvyriai

Norėdami peržiūrėti įrankį, turite būti prisijungę.

 

   

„Atvirų durų“ dienos renginiai

Jei kaip ūkininkas ir (arba) maisto gamintojas parduodate produktus tiesiogiai klientams vietoje arba netoli gamybos vietų, didinate skaidrumą
ir pasitikėjimą bei padedate sumažinti maisto švaistymą.
Nors atrodo, kad vartotojai ir toliau pirmenybę teiks e. prekybai kaip vienam iš daugelio pirkimo būdų, atvirų durų diena taip pat gali būti proga susitikti su šia klientų grupe akis į akį.

Atvirų durų dienos – gera proga padidinti skaidrumą ir pasitikėjimą bei prisidėti prie maisto atliekų mažinimo:

_

  • Platus vietinių produktų asortimentas arba tam tikri konkretūs produktai,
  • tiesioginės informacijos apie produktų kilmę, auginimo sąlygas ir kt. teikimas.
  • Siūlome kokybiškus produktus, sąžiningas kainas ir prieinamumą
  • Dalijimasis tiesiogine patirtimi, susijusia su žiniomis apie gaminius ir atsekamumą.
  • Gamintojo ir vartotojo santykių kūrimas ir gerinimas
  • Siūlome kokybiškus, šviežius ir sveikus produktus

_

Atvirų durų diena jūsų regione

Renginys buvo išbandytas vienoje šalyje vykdant projektą agroBRIDGES. Atsisiųskite ataskaitas, kad pamatytumėte, kas atsitiko (galima anglų kalba).

Surenkite savo atvirų durų dieną!

Spustelėkite medžiagą, kurią norite naudoti renginyje, ir pritaikykite ją savo poreikiams.

Renginys „Pagerbti vietos didvyrius“

Maisto gamintojai – rinkos herojai!

Tikslas – sukurti herojus iš ūkininkų ir maisto gamintojų, kurie bando įveikti dabartinius iššūkius: tvaresnę maisto gamybą ir trumpesnę tiekimo grandinę.

Ūkininkai ir maisto gamintojai dažnai yra pokyčių ir plėtros mitybos srityje kūrėjai. Mūsų renginyje daugiausia dėmesio skiriama geriausiems tvarios vietos maisto gamybos plėtros pavyzdžiams ir atstumo tarp vartotojų
ir gamintojų mažinimui. Tikslas – pripažinti asmenis ir įmones, kurie keičia situaciją, įkvėpti kitus ir paspartinti teigiamus pokyčius.

Renginys „Pagerbti vietos didvyrius“ jūsų regione

Renginys buvo išbandytas vienoje šalyje vykdant projektą agroBRIDGES. Atsisiųskite ataskaitas, kad pamatytumėte, kas atsitiko (galima anglų kalba).

Surenkite savo renginį „Pagerbti vietos didvyrius“!

Sukurkite savo koncepciją, kad išryškintumėte savo vietovės ar regiono didvyrius. Toliau galite atsisiųsti šabloną, kurį galima naudoti kuriant koncepciją, ir informaciją apie tai, kaip reklamuoti tokį renginį.

Kulinariniai renginiai

Kulinariniai renginiai yra gerai žinomas būdas stiprinti maisto gamintojų ir vartotojų bei klientų ryšius.
Daug tokių renginių vyksta visame pasaulyje. Vieni jų pritraukia turistus, kiti – vietinius vartotojus, maisto pramonės atstovus ir vietos ar regiono gyventojus.

Vietinis maisto gaminimas

Geri vietos restoranai varžosi, kas pagamins geriausią patiekalą iš regioninių ingredientų. Restoranus vertina profesionali teisėjų komisija ir 200 svečių, kurie dalyvauja maisto gaminimo renginyje, skirtame populiarinti vietinius ingredientus, restoranus ir maisto gaminimo kursus.

Laikini restoranai

Reklamuojami vietiniai restoranai ir produktai, vartotojai bendrauja su restoranų savininkais ir ingredientų tiekėjais; restoranai ir ingredientų tiekėjai taip pat gauna naudos iš tiesioginio bendradarbiavimo.

Kopenhagos maisto gaminimas

Kopenhagos maisto gaminimas – tai kasmetinis maisto festivalis, skirtas sostinės kulinarinei scenai. Dešimt dienų virtuvės šefai, restoranai, maisto mėgėjai, kultūros įstaigos ir gurmanai suvienija jėgas, kad pasimėgautų gyvybinga miesto kulinarine scena, daugybe akcijų ir papildomų renginių; festivalio metu suvienija jėgas daugybė įvairių maisto pramonės atstovų, kurie po festivalio turi galimybę tęsti naujas „draugystes“.

Kulinarinis renginys jūsų regione

Renginys buvo išbandytas 6 šalyse pagal projektą agroBRIDGES. Atsisiųskite ataskaitas, kad pamatytumėte, kas atsitiko (galima anglų kalba).

Surenkite savo kulinarinį renginį!

Organizuokite savo kulinarinį renginį – galbūt bendradarbiaudami su kitais ūkininkais ir maisto gamintojais arba renginių organizatoriais. Sukurkite savo programą, kad pasiektumėte visus vartotojus ir klientus, su kuriais norėtumėte dirbti plėtodami verslą.

Gamintojo renginiai

SFSC – tai unikalus būdas atkurti vartotojų ir maisto gamintojų ryšį, nes tiekiami švieži ir kokybiški produktai už prieinamą kainą.
Gamintojų renginiuose klientai gali susipažinti su visa vietinės produkcijos kokybe ir sužinoti apie ją, o kai kuriuos praktinius sunkumus, susijusius su perėjimu prie glaudesnių verslo santykių, galima įveikti palaikant tiesioginį dialogą ir taikant naujus bendradarbiavimo modelius.

B2B skonio produktų rinkos

Daugelis mažų ir vidutinių žemės ūkio ir regioninių produktų gamintojų nėra pakankamai stiprūs ar dideli, kad galėtų tiekti reikiamą produktų kiekį tam tikriems maisto produktų pirkėjams, pavyzdžiui, viešojo maitinimo įstaigoms, arba platinti juos daugeliui restoranų, kad platinimo sąnaudos būtų konkurencingos. Todėl vietos ūkininkai ir žemės ūkio įmonės gali gauti naudos iš savo pardavimų stiprinimo bendradarbiaudami ir koordinuodami vietos produktų tiekimą tokio tipo klientams. B2B renginyje maisto gamintojų grupė gali pakviesti dalyvauti tam tikrą atrinktų klientų grupę, kad renginys būtų teminis ir naudingas visoms šalims.

Susitikimas su gamintoju – atviras „vietos rinkos“ renginys

Gamintojai kartu organizuoja renginį, kuriame susitinka su vartotojais ir pristato savo pasiūlą neoficialiame „vietos turgaus“ stiliaus renginyje. Vartotojai gali daugiau sužinoti apie vietos gamybą, paragauti maisto ir gėrimų, sužinoti, kaip ir kur galima įsigyti tokių produktų, ir susitikti su gamintojais. Daug vietinių gamintojų gali būti atvykę į vietą, kad vartotojai galėtų paragauti, nusipirkti ir sužinoti apie vietinius produktus. Gamintojų renginys gali būti derinamas su gamintojų grupių siūloma vietine, lengvai naudojama spaudos ir užsakymo paslauga.

Gamintojų renginiai jūsų regione

Renginys buvo išbandytas 5 šalyse pagal projektą agroBRIDGES. Atsisiųskite ataskaitas, kad pamatytumėte, kas atsitiko (galima anglų kalba).

Surenkite savo gamintojo renginį!

Sužinokite, kaip galite susitikti su savo esamais ir būsimais klientais individualiai pritaikytame gamintojo renginyje. Apsvarstykite, kas jūsų verslui sukurs didžiausią vertę.

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account