Skaitmeninės priemonės

Smart Delivery

Priemonė „Smart delivery”, tai internetinė erdvė, skirta kurti vietines žemės ūkio ir maisto produktų pristatymo sistemas pagal trumposios maisto tiekimo grandinės modelį.
__
__
__

Ištirkite įrankį

Hear my Voice

Priemonė „Hear my voice”, tai internetinė erdvė, kurioje ūkininkai, gamintojai, vartotojai ir kiti žemės ūkio ir maisto produktų sektoriaus dalyviai gali bendradarbiauti ir vieni kitus remti, kad įgyvendintų naujas trumpųjų maisto tiekimo grandinių idėjas.

Ištirkite įrankį

Informacinės medžiagos

#WeNeedLocalFood

#WeNeedLocalFood – tai vaizdinis socialinės žiniasklaidos vadovas, jungiantis žmones, kurie domisi kokybišku, sveiku ir skaniu vietiniu maistu. Priemonėje nurodomi tolesni žingsniai, kaip naudoti socialinę žiniasklaidą rengiant kampanijas, pranešimus ir diskusijas, kad būtų skatinamas vietinis maistas šiuolaikinėje visuomenėje.

Ištirkite įrankį

Renginių organizavimas

Sukurkime trumpąją maisto tiekimo grandinę (SFSC)

Priemonė „Kurkime trumpąsias maisto tiekimo grandines“ – tai vadovas, padedantis organizuoti vietinius renginius, skirtus žemės ūkio ir maisto pramonės suinteresuotosioms šalims suburti ir užmegzti naują bendradarbiavimą bei partnerystę pasitelkiant trumpąsias maisto tiekimo grandines.

Ištirkite įrankį

Susitikime!

Priemonė „Susitikime!“ – tai vadovas, padedantis organizuoti vietos renginius, skirtus vietos produktams, išskirtiniams žmonėms ir istorijoms įvertinti ir populiarinti.
_
__
__
__
__
__

Ištirkite įrankį

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account