Dijital araçlar

Smart Delivery

“Smart delivery” tool, Kısa Gıda Tedarik Zinciri Modelini kullanarak tarım – gıda ürünlerinin yerel dağıtım sistemlerini oluşturmak için çevrimiçi bir alandır.
__
__
__

Aracı keşfedin

Hear my Voice

“Hear my voice” tool; çiftçileri, üreticileri, tüketicileri ve diğer tarım-gıda aktörlerini birlikte çalışmak ve Kısa Gıda Tedarik Zincirleri için yeni fikirleri hayata geçirmek üzere birbirlerini desteklemek amacıyla bir araya getiren çevrimiçi bir alandır.

Aracı keşfedin

İletişim malzemesi

#WeNeedLocalFood

#WeNeedLocalFood, yüksek kaliteli, besleyici ve lezzetli yerel yemeklere ilgi duyan insanları bir araya getiren görsel bir sosyal medya rehberidir. Araç, modern toplumda yerel yiyecekleri tanıtmak amacıyla kampanyalar, mesajlar ve tartışmalar oluşturma yolunda sosyal medyayı kullanmak için çeşitli adımlar içeriyor.

Aracı keşfedin

Etkinlik organizasyonu

Kısa Gıda Tedarik Zincirimizi kuralım

“Kısa Gıda Tedarik Zincirimizi kuralım” aracı; tarımsal gıda aktörlerini bir araya getirmek, Kısa Gıda Tedarik Zincirleri aracılığıyla yeni işbirlikleri ve ortaklıklar oluşturmak için yerel etkinliklerin düzenlenmesini destekleyen bir kılavuzdur.

Aracı keşfedin

Hadi tanışalım!

“Hadi tanışalım” aracı, yerel ürünleri, dikkat çekici insanları ve hikayeleri kutlamak, tanıtmak ve yerel etkinliklerin organizasyonunu desteklemek için bir rehberdir.
_
__
__
__
__
__

Aracı keşfedin

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account