Dijital araçlar

Decision Support Tool

Decision Support Tool, çiftçilerin kısa gıda tedarik zincirlerini (KGTZ) kullanarak yeni iş modellerini ve satış kanallarını keşfetmelerini destekleyen çevrimiçi bir araçtır. Kendi bilgilerinizin yanı sıra ülkeye ve bölgeye özgü arka plan bilgilerine dayanarak en uygun iş modelleri ve satış kanalları hakkında öneriler alın. Farklı satış kanallarının çevresel, sosyal ve ekonomik etkilerini değerlendirir.

Aracı keşfedin

Net

The “agroBRIDGES Net” tool, işbirliği yapmak ve daha güçlü Kısa Gıda Tedarik Zincirleri oluşturmak için yerel tarım-gıda aktörlerini bir araya getiren çevrimiçi bir alandır.
__
__
__
__
__

Aracı keşfedin

Smart Delivery

“Smart delivery” tool, Kısa Gıda Tedarik Zinciri Modelini kullanarak tarım – gıda ürünlerinin yerel dağıtım sistemlerini oluşturmak için çevrimiçi bir alandır.
__
__
__

Aracı keşfedin

Hear my Voice

“Hear my voice” tool; çiftçileri, üreticileri, tüketicileri ve diğer tarım-gıda aktörlerini birlikte çalışmak ve Kısa Gıda Tedarik Zincirleri için yeni fikirleri hayata geçirmek üzere birbirlerini desteklemek amacıyla bir araya getiren çevrimiçi bir alandır.

Aracı keşfedin

İletişim malzemesi

Neden özelim?

Neden Özelim? aracı, işletmenizin Benzersiz Satış Noktalarını (USPs) analiz etmeyi, tanımlamayı ve bir marka, kimlik ve pazar konumu geliştirmede size yardımcı olacak ilgili iletişim materyallerini sağlamayı amaçlamaktadır.

Aracı keşfedin

Evet, yapabilirsin!

“Evet, yapabilirsin!” aracı, çiftçilere ve üreticilere Kısa Gıda Tedarik Zincirlerinin iş modellerini kendi bölgelerinde kurmaları için ilham vermek amacıyla Avrupa’daki Kısa Gıda Tedarik Zincirlerinin 12 başarılı örneğini vurgulamaktadır.
_
__

Aracı keşfedin

Label me

“Beni etiketle” aracı; üreticiler, çiftçiler ve diğer tarım-gıda endüstrisi oyuncularının gıda etiketlerinin önemini ve mevcut AB düzenlemelerini anlamaları, Kısa Gıda Tedarik Zincirlerindeki yerel ürünler kapsamında profesyonel ve bilgilendirici etiketler oluşturmaları için değerli bir rehberdir.

Aracı keşfedin

#WeNeedLocalFood

#WeNeedLocalFood, yüksek kaliteli, besleyici ve lezzetli yerel yemeklere ilgi duyan insanları bir araya getiren görsel bir sosyal medya rehberidir. Araç, modern toplumda yerel yiyecekleri tanıtmak amacıyla kampanyalar, mesajlar ve tartışmalar oluşturma yolunda sosyal medyayı kullanmak için çeşitli adımlar içeriyor.

Aracı keşfedin

Eğitim materyali

Gıda tedariki için destek

“Gıda tedarikine destek” aracı; politika yapıcılara, hastaneler ve okullar gibi kamu gıda tedarikçilerine, Kısa Gıda Tedarik Zincirleri tarafından üretilen daha fazla gıdayı dahil etmeleri için rehberlik edecek çevrimiçi bir eğitim ve bilinçlendirme programıdır.

Aracı keşfedin

Etkinlik organizasyonu

Kısa Gıda Tedarik Zincirimizi kuralım

“Kısa Gıda Tedarik Zincirimizi kuralım” aracı; tarımsal gıda aktörlerini bir araya getirmek, Kısa Gıda Tedarik Zincirleri aracılığıyla yeni işbirlikleri ve ortaklıklar oluşturmak için yerel etkinliklerin düzenlenmesini destekleyen bir kılavuzdur.

Aracı keşfedin

Hadi tanışalım!

“Hadi tanışalım” aracı, yerel ürünleri, dikkat çekici insanları ve hikayeleri kutlamak, tanıtmak ve yerel etkinliklerin organizasyonunu desteklemek için bir rehberdir.
_
__
__
__
__
__

Aracı keşfedin

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account