“Gıda tedarikine destek” aracı; politika yapıcılara, hastaneler ve okullar gibi kamu gıda tedarikçilerine, Kısa Gıda Tedarik Zincirleri tarafından üretilen daha fazla gıdayı dahil etmeleri için rehberlik edecek çevrimiçi bir eğitim ve bilinçlendirme programıdır.

 

  • Sürdürülebilir Gıda Tedariki ile ilgili temel bilgileri öğrenmek için videomuzu izleyin
  • Videomuzda ve infografiklerimizde hukuk ve gıda eğitimi verilmektedir
  • Avrupa İnovasyon Yardımının temel yönergelerine bir göz atın
  • Satın Alma ve Yeşil Kamu Alımları
  • Profilinize bağlı olarak, yerel Kısa Gıda Tedarik Zincirlerini destekleyen ihale süreçlerinin nasıl uygulanacağı veya bu süreçlere nasıl katılacağınız hakkında bilgi edinebilirsiniz

Aracı görmek için giriş yapmalısınız.

 

   

Kısa Gıda Tedarik Zincirleri için gıda tedarikinin temelleri

Bu kısa videoda Sürdürülebilir Gıda Tedarikinin Avrupa Birliği mevzuatı çerçevesine nasıl dahil edildiği ve Gıda Kamu tedarikine ilişkin Yeşil Kamu kriterleri hakkında bilgi edinebilirsiniz. Sonuç olarak, Gıda Tedarikine ilişkin Kamu İhale girişimlerinin uygulanmasında nihai sonuçlar ve hususlar yer almaktadır.

Kamu gıda tedariki eğitimi

Özel sektöre yönelik eğitim

AB’deki bazı Kamu Gıda Alım prosedürlerine ve Gıda alımını düzenleyen mevcut AB ortamına bir göz atın. Temel kavramları, neden önemli olduğunu, minimum gereksinimleri ve çok daha fazlasını öğrenin!

İnfografik
Raporun tamamı

Kamu sektörü için eğitim

Kuruluşunuz için Kısa Gıda Tedarik Zinciri stratejinizi nasıl hazırlayacağınız ve ihale prosedürlerini hazırlarken üstlenmeniz gereken Kısa Gıda Tedarik Zinciri tedarik aşamaları hakkında bilgi edinin.

İnfografik
Raporun tamamı

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account