Dijital araçlar

Hear my Voice

“Hear my voice” tool; çiftçileri, üreticileri, tüketicileri ve diğer tarım-gıda aktörlerini birlikte çalışmak ve Kısa Gıda Tedarik Zincirleri için yeni fikirleri hayata geçirmek üzere birbirlerini desteklemek amacıyla bir araya getiren çevrimiçi bir alandır.

Aracı keşfedin

Net

The “agroBRIDGES Net” tool, işbirliği yapmak ve daha güçlü Kısa Gıda Tedarik Zincirleri oluşturmak için yerel tarım-gıda aktörlerini bir araya getiren çevrimiçi bir alandır.
__
__
__
__
__

Aracı keşfedin

Smart Delivery

“Smart delivery” tool, Kısa Gıda Tedarik Zinciri Modelini kullanarak tarım – gıda ürünlerinin yerel dağıtım sistemlerini oluşturmak için çevrimiçi bir alandır.
__
__
__

Aracı keşfedin

İletişim malzemesi

Label me

“Beni etiketle” aracı; üreticiler, çiftçiler ve diğer tarım-gıda endüstrisi oyuncularının gıda etiketlerinin önemini ve mevcut AB düzenlemelerini anlamaları, Kısa Gıda Tedarik Zincirlerindeki yerel ürünler kapsamında profesyonel ve bilgilendirici etiketler oluşturmaları için değerli bir rehberdir.

Aracı keşfedin

Etkinlik organizasyonu

Kısa Gıda Tedarik Zincirimizi kuralım

“Kısa Gıda Tedarik Zincirimizi kuralım” aracı; tarımsal gıda aktörlerini bir araya getirmek, Kısa Gıda Tedarik Zincirleri aracılığıyla yeni işbirlikleri ve ortaklıklar oluşturmak için yerel etkinliklerin düzenlenmesini destekleyen bir kılavuzdur.

Aracı keşfedin

Hadi tanışalım!

“Hadi tanışalım” aracı, yerel ürünleri, dikkat çekici insanları ve hikayeleri kutlamak, tanıtmak ve yerel etkinliklerin organizasyonunu desteklemek için bir rehberdir.
_
__
__
__
__
__

Aracı keşfedin

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account