Digitālie rīki

Hear my Voice

Rīks “Hear my voice” ir tiešsaistes vide, kas savieno lauksaimniekus, ražotājus, patērētājus un citus lauksaimniecības pārtikas nozares dalībniekus, lai strādātu kopā un atbalstītu viens otru, īstenojot jaunas idejas saistībā ar Īsajām pārtikas piegādes ķēdēm.

__

Izpētiet rīku

Net

agroBRIDGES izstrādātais rīks “Net” ir tīmekļa vide, kurā tiek savienoti vietējie lauksaimniecības pārtikas nozares dalībnieki, lai izveidotu sadarbību un radītu efektīvākas Īsās pārtikas piegādes ķēdes.
__
__
__
__
__
__

Izpētiet rīku

Smart Delivery

Rīks “Smart delivery” ir tiešsaistes vide lauksaimniecības pārtikas produktu vietējo piegādes sistēmu izveidei, izmantojot Īsās pārtikas piegādes ķēdes.
__
__
__

Izpētiet rīku

Informatīvie materiāli

Marķē mani

Rīks “Marķē mani” ir noderīga rokasgrāmata ražotājiem, lauksaimniekiem un citiem lauksaimniecības pārtikas nozares dalībniekiem, lai izprastu pārtikas marķējuma nozīmi un pašreizējo ES regulējumu par profesionālu, informatīvu marķējumu izveidošanu vietējiem produktiem no Īstajām pārtikas piegādes ķēdēm.

Izpētiet rīku

Pasākumu organizēšana

Izveidosim Īso pārtikas piegādes ķēdi (ĪPPĶ)

Rīks “Izveidosim ĪPPĶ” ir rokasgrāmata, kas atbalsta vietējo pasākumu organizēšanu, lai tuvinātu lauksaimniecības pārtikas nozares dalībniekus un izveidotu jaunas sadarbības un partnerattiecības, izmantojot Īsās pārtikas piegādes ķēdes.

Izpētiet rīku

Satiksimies!

Rīks “Satiksimies!” – rokasgrāmata, kas atbalsta vietējo pasākumu organizēšanu, lai novērtētu un popularizētu vietējos produktus, izcilus cilvēkus un neparastus stāstus.
_
__
__
__

Izpētiet rīku

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account