Digitālie rīki

Decision Support Tool

“Decision Support Tool” ir tiešsaistes rīks, kas palīdz lauksaimniekiem izpētīt jaunus uzņēmējdarbības modeļus un pārdošanas kanālus, izmantojot Īsās pārtikas piegādes ķēdes (ĪPPĶ). Saņemiet rekomendācijas par vispiemērotākajiem uzņēmējdarbības modeļiem un pārdošanas kanāliem, pamatojoties uz jūsu datiem, kā arī vispārīgu informāciju par jūsu valsti un reģionu. Novērtējiet dažādu tirdzniecības kanālu ietekmi uz vidi, kā arī sociālo un ekonomisko ietekmi.

Izpētiet rīku

Net

agroBRIDGES izstrādātais rīks “Net” ir tīmekļa vide, kurā tiek savienoti vietējie lauksaimniecības pārtikas nozares dalībnieki, lai izveidotu sadarbību un radītu efektīvākas Īsās pārtikas piegādes ķēdes.
__
__
__
__
__
__

Izpētiet rīku

Smart Delivery

Rīks “Smart delivery” ir tiešsaistes vide lauksaimniecības pārtikas produktu vietējo piegādes sistēmu izveidei, izmantojot Īsās pārtikas piegādes ķēdes.
__
__

Izpētiet rīku

Hear my Voice

Rīks “Hear my voice” ir tiešsaistes vide, kas savieno lauksaimniekus, ražotājus, patērētājus un citus lauksaimniecības pārtikas nozares dalībniekus, lai strādātu kopā un atbalstītu viens otru, īstenojot jaunas idejas saistībā ar Īsajām pārtikas piegādes ķēdēm.

Izpētiet rīku

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account