Skaitmeninės priemonės

Decision Support Tool

„Decision Support Tool“ tai internetinė priemonė, padedanti ūkininkams ištirti naujus verslo modelius ir pardavimo kanalus naudojant trumpąsias maisto tiekimo grandines (SFSC). Ji pateiks rekomendacijas dėl tinkamiausių verslo modelių ir pardavimo kanalų, pagrįstų jūsų duomenimis, taip pat su šalimi ir regionu susijusia pagrindine informacija. įvertinti įvairių pardavimo kanalų poveikį aplinkai, socialinį ir ekonominį poveikį.

Ištirkite įrankį

Net

Priemonė „agroBRIDGES Net”, tai internetinė erdvė, jungianti vietos žemės ūkio ir maisto pramonės dalyvius, kad jie galėtų bendradarbiauti ir kurti veiksmingesnes trumpąsias maisto tiekimo grandines.
__
__
__
__
__

Ištirkite įrankį

Smart Delivery

Priemonė „Smart delivery”, tai internetinė erdvė, skirta kurti vietines žemės ūkio ir maisto produktų pristatymo sistemas pagal trumposios maisto tiekimo grandinės modelį.
__
__

Ištirkite įrankį

Hear my Voice

Priemonė „Hear my voice”, tai internetinė erdvė, kurioje ūkininkai, gamintojai, vartotojai ir kiti žemės ūkio ir maisto produktų sektoriaus dalyviai gali bendradarbiauti ir vieni kitus remti, kad įgyvendintų naujas trumpųjų maisto tiekimo grandinių idėjas.

Ištirkite įrankį

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account