Skaitmeninės priemonės

Hear my Voice

Priemonė „Hear my voice”, tai internetinė erdvė, kurioje ūkininkai, gamintojai, vartotojai ir kiti žemės ūkio ir maisto produktų sektoriaus dalyviai gali bendradarbiauti ir vieni kitus remti, kad įgyvendintų naujas trumpųjų maisto tiekimo grandinių idėjas.

Ištirkite įrankį

Net

Priemonė „agroBRIDGES Net”, tai internetinė erdvė, jungianti vietos žemės ūkio ir maisto pramonės dalyvius, kad jie galėtų bendradarbiauti ir kurti veiksmingesnes trumpąsias maisto tiekimo grandines.
__
__
__
__
__

Ištirkite įrankį

Smart Delivery

Priemonė „Smart delivery”, tai internetinė erdvė, skirta kurti vietines žemės ūkio ir maisto produktų pristatymo sistemas pagal trumposios maisto tiekimo grandinės modelį.
__
__
__

Ištirkite įrankį

Informacinės medžiagos

Pažymėkite mane

Priemonė „Pažymėkite mane“ yra vertingas vadovas gamintojams, ūkininkams ir kitiems žemės ūkio ir maisto pramonės atstovams, padedantis suprasti maisto produktų etikečių svarbą ir dabartinius ES reglamentus, reglamentuojančius profesionalių, informatyvių etikečių, skirtų vietos produktams iš trumpųjų maisto tiekimo grandinių, kūrimą.

Ištirkite įrankį

Renginių organizavimas

Sukurkime trumpąją maisto tiekimo grandinę (SFSC)

Priemonė „Kurkime trumpąsias maisto tiekimo grandines“ – tai vadovas, padedantis organizuoti vietinius renginius, skirtus žemės ūkio ir maisto pramonės suinteresuotosioms šalims suburti ir užmegzti naują bendradarbiavimą bei partnerystę pasitelkiant trumpąsias maisto tiekimo grandines.

Ištirkite įrankį

Susitikime!

Priemonė „Susitikime!“ – tai vadovas, padedantis organizuoti vietos renginius, skirtus vietos produktams, išskirtiniams žmonėms ir istorijoms įvertinti ir populiarinti.
_
__
__
__
__
__

Ištirkite įrankį

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account