Informacinės medžiagos

Kodėl aš esu ypatingas?

Priemonė „Kuo aš ypatingas?” naudojama analizuoti ir nustatyti jūsų įmonės unikalius pardavimo taškus (UPS), taip pat pateikti susijusią informacinę medžiagą, padedančią plėtoti jūsų prekės ženklą, tapatybę ir padėtį rinkoje.

Ištirkite įrankį

Taip, tu gali!

Priemonėje „Taip, tu gali!“ aprašoma 12 sėkmingų trumpųjų maisto tiekimo grandinių (angl. SFSC) pavyzdžių visoje Europoje, siekiant įkvėpti ūkininkus ir gamintojus kurti SFSC verslo modelius savo regione.
_
__

Ištirkite įrankį

Pažymėkite mane

Priemonė „Pažymėkite mane“ yra vertingas vadovas gamintojams, ūkininkams ir kitiems žemės ūkio ir maisto pramonės atstovams, padedantis suprasti maisto produktų etikečių svarbą ir dabartinius ES reglamentus, reglamentuojančius profesionalių, informatyvių etikečių, skirtų vietos produktams iš trumpųjų maisto tiekimo grandinių, kūrimą.

Ištirkite įrankį

Susipažinkite su vietos maisto produktais

Priemonė „Pažink vietinį maistą“ – tai mokytojams ir vartotojams skirta mokomoji medžiaga ir internetiniai seminarai, kuriuose aiškinama vietinių maisto produktų, pagamintų naudojant trumpąsias maisto tiekimo grandines, svarba sveikai mitybai ir gerovei.

Ištirkite įrankį

#WeNeedLocalFood

#WeNeedLocalFood – tai vaizdinis socialinės žiniasklaidos vadovas, jungiantis žmones, kurie domisi kokybišku, sveiku ir skaniu vietiniu maistu. Priemonėje nurodomi tolesni žingsniai, kaip naudoti socialinę žiniasklaidą rengiant kampanijas, pranešimus ir diskusijas, kad būtų skatinamas vietinis maistas šiuolaikinėje visuomenėje.

Ištirkite įrankį

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account