Materiały informacyjne

Dlaczego jestem kimś specjalnym?

Narzędzie „Dlaczego jestem kimś specjalnym?” służy do analizowania i identyfikacji Unikalnych Punktów Sprzedaży (UPS) Twojej firmy, a także do dostarczania powiązanych materiałów informacyjnych, które pomogą w rozwoju marki, tożsamości i pozycji rynkowej.

Poznaj narzędzie

Tak, możesz!

Narzędzie „Tak, możesz!” opisuje 12 przypadków sukcesu Krótkich Łańcuchów Dostaw Żywności (SFSC) w całej Europie, mających na celu zainspirowanie rolników i producentów do tworzenia modeli biznesowych SFSC w ich regionie.
_
__

Poznaj narzędzie

Oznacz mnie

Narzędzie „Oznacz mnie” jest cennym przewodnikiem dla producentów, rolników i innych podmiotów branży rolno-spożywczej, pozwalającym zrozumieć znaczenie etykiet żywnościowych oraz aktualne regulacje UE w zakresie tworzenia profesjonalnych, informacyjnych etykiet dla produktów lokalnych pochodzących z Krótkich Łańcuchów Dostaw Żywności.

Poznaj narzędzie

Poznaj lokalną żywność

Narzędzie „Poznaj lokalną żywność” to zestaw materiałów edukacyjnych i seminariów internetowych dla nauczycieli i konsumentów, które wyjaśniają znaczenie lokalnie produkowanej żywności z wykorzystaniem Krótkich Łańcuchów Dostaw Żywności (SFSC) w celu stosowania zdrowej diety i dobrego samopoczucia.

Poznaj narzędzie

#WeNeedLocalFood

#WeNeedLocalFood to wizualny przewodnik po mediach społecznościowych, który łączy ludzi dzielących zainteresowanie wysokiej jakości, zdrową i smaczną lokalną żywnością. Narzędzie przedstawia kolejne kroki, aby wykorzystać media społecznościowe do tworzenia kampanii, wiadomości i dyskusji w celu promowania lokalnej żywności w nowoczesnym społeczeństwie.

Poznaj narzędzie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

Create Account