Narzędzia cyfrowe

Hear my Voice

Narzędzie „Hear my voice” jest przestrzenią internetową, która łączy rolników, producentów, konsumentów i inne podmioty sektora rolno-spożywczego, aby wspólnie pracować i wspierać się w celu wprowadzania w życie nowych pomysłów na Krótkie Łańcuchy Dostaw Żywności.

Poznaj narzędzie

Net

Narzędzie „agroBRIDGES Net” jest przestrzenią internetową, która łączy lokalne podmioty rolno-spożywcze w celu współpracy i tworzenia bardziej wydajnych Krótkich Łańcuchów Dostaw Żywności.
__
__
__
__
__

Poznaj narzędzie

Smart Delivery

Narzędzie „Smart delivery” to internetowa przestrzeń do tworzenia lokalnych systemów dostaw produktów rolno-spożywczych z wykorzystaniem modelu Krótkiego Łańcucha Dostaw Żywności.
__
__
__

Poznaj narzędzie

Materiały informacyjne

Oznacz mnie

Narzędzie „Oznacz mnie” jest cennym przewodnikiem dla producentów, rolników i innych podmiotów branży rolno-spożywczej, pozwalającym zrozumieć znaczenie etykiet żywnościowych oraz aktualne regulacje UE w zakresie tworzenia profesjonalnych, informacyjnych etykiet dla produktów lokalnych pochodzących z Krótkich Łańcuchów Dostaw Żywności.

Poznaj narzędzie

Organizacja imprez

Stwórzmy Krótki Łańcuch Dostaw Żywności (SFSC)

Narzędzie „Stwórzmy SFSC” jest przewodnikiem, który wspiera organizację lokalnych wydarzeń mających na celu zbliżenie podmiotów z branży rolno-spożywczej oraz nawiązywanie nowej współpracy i tworzenie partnerstw poprzez Krótkie Łańcuchy Dostaw Żywności.

Poznaj narzędzie

Spotkajmy się!

Narzędzie „Spotkajmy się!” to przewodnik wspierający organizację lokalnych wydarzeń mających na celu docenianie i promowanie lokalnych produktów, niezwykłych ludzi i historii.
_
__
__
__
__
__

Poznaj narzędzie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

Create Account