Narzędzie „Stwórzmy SFSC” jest przewodnikiem, który wspiera organizację lokalnych wydarzeń mających na celu zbliżenie podmiotów z branży rolno-spożywczej oraz nawiązywanie nowej współpracy i tworzenie partnerstw poprzez Krótkie Łańcuchy Dostaw Żywności.

Jeśli jesteś rolnikiem lub producentem żywności, chcielibyśmy ułatwić Ci bezpośredni kontakt z użytkownikami Twoich produktów, takimi jak konsumenci, placówki żywienia zbiorowego, restauracje itp.

Projekt umożliwi zorganizowanie w 12 krajach i regionach Europy imprezy, w której będą mogli wziąć udział producenci i pozostali przedstawiciele przemysłu rolno-spożywczego, nawiązanie kontaktów i znalezienie nowych partnerów dla SFSC, zwłaszcza dystrybutorów i detalistów. Wydarzenia te będą realizowane na początku 2023 roku.

Musisz być zalogowany, aby pobrać narzędzie.

 

Wydarzenie „Stwórzmy SFSC”
w Twoim regionie

Wydarzenie zostało przetestowane w 11 krajach w ramach projektu agroBRIDGES. Pobierz raporty, aby zobaczyć, co się stało (dostępne w języku angielskim).

Znajdź platformy do nawiązywania współpracy

 

Możesz wybierać spośród wielu dostawców platform. Przeszukaliśmy rynek i stwierdzamy, że poniższe platformy nadają się do organizacji imprez służących nawiązywaniu współpracy. Lista nie jest wyczerpująca i stanowi tylko punkt wyjścia. Każdy dostawca, po skontaktowaniu się
z nim, zaproponuje dopasowane do Twoich potrzeb rozwiązanie i cenę.

 

Brella

Hubilo

Swapcard

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

Create Account