Narzędzia cyfrowe

Decision Support Tool

„Decision Support Tool” jest narzędziem internetowym, które wspiera rolników w badaniu nowych modeli biznesowych i kanałów sprzedaży z wykorzystaniem Krótkich Łańcuchów Dostaw Żywności (SFSC). Dzięki niemu uzyskasz rekomendacje dotyczące najbardziej odpowiednich modeli biznesowych i kanałów sprzedaży w oparciu o własne dane, jak również informacje ogólne dotyczące danego kraju i regionu. Oceniaj środowiskowe, społeczne i ekonomiczne skutki różnych kanałów sprzedaży.

Poznaj narzędzie

Net

Narzędzie „agroBRIDGES Net” jest przestrzenią internetową, która łączy lokalne podmioty rolno-spożywcze w celu współpracy i tworzenia bardziej wydajnych Krótkich Łańcuchów Dostaw Żywności.
__
__
__
__
__

Poznaj narzędzie

Smart Delivery

Narzędzie „Smart delivery” to internetowa przestrzeń do tworzenia lokalnych systemów dostaw produktów rolno-spożywczych z wykorzystaniem modelu Krótkiego Łańcucha Dostaw Żywności.
__
__
__

Poznaj narzędzie

Hear my Voice

Narzędzie „Hear my voice” jest przestrzenią internetową, która łączy rolników, producentów, konsumentów i inne podmioty sektora rolno-spożywczego, aby wspólnie pracować i wspierać się w celu wprowadzania w życie nowych pomysłów na Krótkie Łańcuchy Dostaw Żywności.

Poznaj narzędzie

Materiały informacyjne

Dlaczego jestem kimś specjalnym?

Narzędzie „Dlaczego jestem kimś specjalnym?” służy do analizowania i identyfikacji Unikalnych Punktów Sprzedaży (UPS) Twojej firmy, a także do dostarczania powiązanych materiałów informacyjnych, które pomogą w rozwoju marki, tożsamości i pozycji rynkowej.

Poznaj narzędzie

Tak, możesz!

Narzędzie „Tak, możesz!” opisuje 12 przypadków sukcesu Krótkich Łańcuchów Dostaw Żywności (SFSC) w całej Europie, mających na celu zainspirowanie rolników i producentów do tworzenia modeli biznesowych SFSC w ich regionie.
_
__

Poznaj narzędzie

Oznacz mnie

Narzędzie „Oznacz mnie” jest cennym przewodnikiem dla producentów, rolników i innych podmiotów branży rolno-spożywczej, pozwalającym zrozumieć znaczenie etykiet żywnościowych oraz aktualne regulacje UE w zakresie tworzenia profesjonalnych, informacyjnych etykiet dla produktów lokalnych pochodzących z Krótkich Łańcuchów Dostaw Żywności.

Poznaj narzędzie

#WeNeedLocalFood

#WeNeedLocalFood to wizualny przewodnik po mediach społecznościowych, który łączy ludzi dzielących zainteresowanie wysokiej jakości, zdrową i smaczną lokalną żywnością. Narzędzie przedstawia kolejne kroki, aby wykorzystać media społecznościowe do tworzenia kampanii, wiadomości i dyskusji w celu promowania lokalnej żywności w nowoczesnym społeczeństwie.

Poznaj narzędzie

Materiały szkoleniowe

Wsparcie dla zamówień na żywność

Narzędzie „Wsparcie dla zamówień na żywność” to internetowy program szkoleniowy i uświadamiający, mający na celu ukierunkowanie decydentów i publicznych nabywców żywności, takich jak szpitale i szkoły, na włączenie większej ilości produktów pochodzących z Krótkich Łańcuchów Dostaw Żywności.

Poznaj narzędzie

Organizacja imprez

Stwórzmy Krótki Łańcuch Dostaw Żywności (SFSC)

Narzędzie „Stwórzmy SFSC” jest przewodnikiem, który wspiera organizację lokalnych wydarzeń mających na celu zbliżenie podmiotów z branży rolno-spożywczej oraz nawiązywanie nowej współpracy i tworzenie partnerstw poprzez Krótkie Łańcuchy Dostaw Żywności.

Poznaj narzędzie

Spotkajmy się!

Narzędzie „Spotkajmy się!” to przewodnik wspierający organizację lokalnych wydarzeń mających na celu docenianie i promowanie lokalnych produktów, niezwykłych ludzi i historii.
_
__
__
__
__
__

Poznaj narzędzie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

Create Account