Narzędzia cyfrowe

Smart Delivery

Narzędzie „Smart delivery” to internetowa przestrzeń do tworzenia lokalnych systemów dostaw produktów rolno-spożywczych z wykorzystaniem modelu Krótkiego Łańcucha Dostaw Żywności.
__
__
__

Poznaj narzędzie

Hear my Voice

Narzędzie „Hear my voice” jest przestrzenią internetową, która łączy rolników, producentów, konsumentów i inne podmioty sektora rolno-spożywczego, aby wspólnie pracować i wspierać się w celu wprowadzania w życie nowych pomysłów na Krótkie Łańcuchy Dostaw Żywności.

Poznaj narzędzie

Materiały informacyjne

#WeNeedLocalFood

#WeNeedLocalFood to wizualny przewodnik po mediach społecznościowych, który łączy ludzi dzielących zainteresowanie wysokiej jakości, zdrową i smaczną lokalną żywnością. Narzędzie przedstawia kolejne kroki, aby wykorzystać media społecznościowe do tworzenia kampanii, wiadomości i dyskusji w celu promowania lokalnej żywności w nowoczesnym społeczeństwie.

Poznaj narzędzie

Poznaj lokalną żywność

Narzędzie „Poznaj lokalną żywność” to zestaw materiałów edukacyjnych i seminariów internetowych dla nauczycieli i konsumentów, które wyjaśniają znaczenie lokalnie produkowanej żywności z wykorzystaniem Krótkich Łańcuchów Dostaw Żywności (SFSC) w celu stosowania zdrowej diety i dobrego samopoczucia.

Poznaj narzędzie

Organizacja imprez

Spotkajmy się!

Narzędzie „Spotkajmy się!” to przewodnik wspierający organizację lokalnych wydarzeń mających na celu docenianie i promowanie lokalnych produktów, niezwykłych ludzi i historii.
_
__
__
__
__
__

Poznaj narzędzie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

Create Account