Dijital araçlar

Smart Delivery

“Smart delivery” tool, Kısa Gıda Tedarik Zinciri Modelini kullanarak tarım – gıda ürünlerinin yerel dağıtım sistemlerini oluşturmak için çevrimiçi bir alandır.
__
__
__

Aracı keşfedin

Hear my Voice

“Hear my voice” tool; çiftçileri, üreticileri, tüketicileri ve diğer tarım-gıda aktörlerini birlikte çalışmak ve Kısa Gıda Tedarik Zincirleri için yeni fikirleri hayata geçirmek üzere birbirlerini desteklemek amacıyla bir araya getiren çevrimiçi bir alandır.

Aracı keşfedin

İletişim malzemesi

#WeNeedLocalFood

#WeNeedLocalFood, yüksek kaliteli, besleyici ve lezzetli yerel yemeklere ilgi duyan insanları bir araya getiren görsel bir sosyal medya rehberidir. Araç, modern toplumda yerel yiyecekleri tanıtmak amacıyla kampanyalar, mesajlar ve tartışmalar oluşturma yolunda sosyal medyayı kullanmak için çeşitli adımlar içeriyor.

Aracı keşfedin

Yerel gıdanızı tanıyın

”Yerel gıdalarınızı tanıyın” aracı, eğitimciler ve tüketiciler için Kısa Gıda Tedarik Zincirleri aracılığıyla yerel olarak üretilen gıdaların sağlıklı bir diyet ve insan refahı için önemini açıklayan bir dizi eğitim materyali ve web semineridir.

Aracı keşfedin

Etkinlik organizasyonu

Hadi tanışalım!

“Hadi tanışalım” aracı, yerel ürünleri, dikkat çekici insanları ve hikayeleri kutlamak, tanıtmak ve yerel etkinliklerin organizasyonunu desteklemek için bir rehberdir.
_
__
__
__
__
__

Aracı keşfedin

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account