”Yerel gıdalarınızı tanıyın” aracı, eğitimciler ve tüketiciler için Kısa Gıda Tedarik Zincirleri aracılığıyla yerel olarak üretilen gıdaların sağlıklı bir diyet ve insan refahı için önemini açıklayan bir dizi eğitim materyali ve web semineridir.

 

  • Sağlıklı bir diyetin önemi, yerel gıda ve Kısa Gıda Tedarik Zincirleri ile nasıl bağlantılı olduğu hakkında bilgi edinin
  • Yerel gıdaların faydaları hakkında bilgi edinin
  • Yerel gıdaları nasıl daha kolay bulacağınızı öğrenin
  • Başkalarını yerel gıdalar hakkında eğitmek için ipuçlarımızı ve bilgilerimizi kullanın
  • İlham almak için atölyelerimizi izleyin

Aracı görmek için giriş yapmalısınız.

 

   

“Yerel gıdanızı tanıyın” El Kitabı

Bu el kitabı iki bölüme ayrılmıştır:

  • Temel kavramlara dalmak: Bu bölüm size yerel gıdalar, Kısa Gıda Tedarik Zincirleri ve sağlıklı diyetler hakkında bilmeniz gereken tüm bilgileri sağlar.
  • Başkalarına ilham verirken farkındalık yaratmak: Başkalarını eğitirken ihtiyaç duyduğunuz becerileri sağlamak için tasarlanmıştır.

Buradaki fikir, yerel gıdaların ve Kısa Gıda Tedarik Zincirlerinin önemi hakkındaki tavsiyeleri yaymak amacıyla dahil edilen bilgileri öğrenip kullanabilmenizdir.

“Yerel gıdanızı tanıyın” Webinarlar

SAĞLIKLI BİR DİYET NASIL OLMALI KONUSUNDA HEMFİKİR MİYİZ?

Sustainable Innovations’ın CREA ile işbirliği içinde düzenlediği, daha sağlıklı, sürdürülebilir bir diyete nasıl etkili bir şekilde yönelebileceğimiz ve Kısa Gıda Tedarik Zincirlerinden gıdaların nasıl konumlandığı ile ilgili webinarları izleyin.

Sustainable Innovations’ın, yerel gıdanın yararları ve bunları Kısa Gıda Tedarik Zinciri’nde nasıl bulacağınız hakkında düzenlediği webinarları izleyin.

YEREL GIDALARIN FAYDALARI

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account