Narzędzie „Poznaj lokalną żywność” to zestaw materiałów edukacyjnych i seminariów internetowych dla nauczycieli i konsumentów, które wyjaśniają znaczenie lokalnie produkowanej żywności z wykorzystaniem Krótkich Łańcuchów Dostaw Żywności (SFSC) w celu stosowania zdrowej diety i dobrego samopoczucia.

 

  • Dowiedz się, jak ważna jest zdrowa dieta i jak jest ona powiązana z lokalną żywnością i SFSC
  • Przeczytaj o korzyściach płynących z lokalnej żywności
  • Dowiedz się, jak łatwiej znaleźć lokalną żywność
  • Wykorzystaj nasze wskazówki i informacje do szkolenia innych z tematyki lokalnej żywności
  • Obejrzyj nasze warsztaty, aby się zainspirować

Musisz być zalogowany, aby pobrać narzędzie.

 

„Poznaj lokalną żywność” Podręcznik

Podręcznik został podzielony na dwie części:

  • Przedstawienie podstawowych pojęć: w tej części znajdują się wszystkie potrzebne informacje na temat lokalnej żywności, Krótkich Łańcuchów Dostaw Żywności i zdrowej diety.
  • Podnoszenie świadomości i inspirowanie innych: ta część została opracowana w celu zapewnienia umiejętności potrzebnych podczas szkolenia innych osób.

Celem podręcznika jest to, aby można było się z niego uczyć i wykorzystać zawarte w nim informacje do szerzenia wiedzy o znaczeniu lokalnej żywności i Krótkich Łańcuchów Dostaw Żywności.

„Poznaj lokalną żywność” Podręcznik

CZY ZGADZAMY SIĘ CO DO TEGO,
CZYM POWINNA CHARAKTERYZOWAĆ SIĘ ZDROWA DIETA?

Obejrzyj seminarium internetowe organizowane przez Sustainable Innovations we współpracy z CREA na temat, jak moglibyśmy skutecznie dążyć do stosowania zdrowszej, bardziej zrównoważonej diety i jak oceniać żywność z Krótkich Łańcuchów Dostaw Żywności (SFSC).

Obejrzyj seminarium internetowe organizowane przez Sustainable Innovations na temat korzyści płynących z lokalnej żywności i jak je odnaleźć w Krótkich Łańcuchach Dostaw Żywności (SFSC).

KORZYŚCI Z LOKALNEJ ŻYWNOŚCI

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

Create Account