Narzędzia cyfrowe

Decision Support Tool

„Decision Support Tool” jest narzędziem internetowym, które wspiera rolników w badaniu nowych modeli biznesowych i kanałów sprzedaży z wykorzystaniem Krótkich Łańcuchów Dostaw Żywności (SFSC). Dzięki niemu uzyskasz rekomendacje dotyczące najbardziej odpowiednich modeli biznesowych i kanałów sprzedaży w oparciu o własne dane, jak również informacje ogólne dotyczące danego kraju i regionu. Oceniaj środowiskowe, społeczne i ekonomiczne skutki różnych kanałów sprzedaży.

Poznaj narzędzie

Net

Narzędzie „agroBRIDGES Net” jest przestrzenią internetową, która łączy lokalne podmioty rolno-spożywcze w celu współpracy i tworzenia bardziej wydajnych Krótkich Łańcuchów Dostaw Żywności.
_
_
_
_
_
__
__

Poznaj narzędzie

Smart Delivery

Narzędzie „Smart delivery” to internetowa przestrzeń do tworzenia lokalnych systemów dostaw produktów rolno-spożywczych z wykorzystaniem modelu Krótkiego Łańcucha Dostaw Żywności.
__
__
__

Poznaj narzędzie

Hear my Voice

Narzędzie „Hear my voice” jest przestrzenią internetową, która łączy rolników, producentów, konsumentów i inne podmioty sektora rolno-spożywczego, aby wspólnie pracować i wspierać się w celu wprowadzania w życie nowych pomysłów na Krótkie Łańcuchy Dostaw Żywności.

Poznaj narzędzie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

Create Account