İletişim malzemesi

Neden özelim?

Neden Özelim? aracı, işletmenizin Benzersiz Satış Noktalarını (USPs) analiz etmeyi, tanımlamayı ve bir marka, kimlik ve pazar konumu geliştirmede size yardımcı olacak ilgili iletişim materyallerini sağlamayı amaçlamaktadır.

Aracı keşfedin

Evet, yapabilirsin!

“Evet, yapabilirsin!” aracı, çiftçilere ve üreticilere Kısa Gıda Tedarik Zincirlerinin iş modellerini kendi bölgelerinde kurmaları için ilham vermek amacıyla Avrupa’daki Kısa Gıda Tedarik Zincirlerinin 12 başarılı örneğini vurgulamaktadır.
_
__

Aracı keşfedin

Label me

“Beni etiketle” aracı; üreticiler, çiftçiler ve diğer tarım-gıda endüstrisi oyuncularının gıda etiketlerinin önemini ve mevcut AB düzenlemelerini anlamaları, Kısa Gıda Tedarik Zincirlerindeki yerel ürünler kapsamında profesyonel ve bilgilendirici etiketler oluşturmaları için değerli bir rehberdir.

Aracı keşfedin

Yerel gıdanızı tanıyın

”Yerel gıdalarınızı tanıyın” aracı, eğitimciler ve tüketiciler için Kısa Gıda Tedarik Zincirleri aracılığıyla yerel olarak üretilen gıdaların sağlıklı bir diyet ve insan refahı için önemini açıklayan bir dizi eğitim materyali ve web semineridir.

Aracı keşfedin

#WeNeedLocalFood

#WeNeedLocalFood, yüksek kaliteli, besleyici ve lezzetli yerel yemeklere ilgi duyan insanları bir araya getiren görsel bir sosyal medya rehberidir. Araç, modern toplumda yerel yiyecekleri tanıtmak amacıyla kampanyalar, mesajlar ve tartışmalar oluşturma yolunda sosyal medyayı kullanmak için çeşitli adımlar içeriyor.

Aracı keşfedin

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account