“Evet, yapabilirsin!” aracı, çiftçilere ve üreticilere Kısa Gıda Tedarik Zincirlerinin iş modellerini kendi bölgelerinde kurmaları için ilham vermek amacıyla Avrupa’daki Kısa Gıda Tedarik Zincirlerinin 12 başarılı örneğini vurgulamaktadır.

 

  • Kısa Gıda Tedarik Zincirini uygulayan diğer üreticilerin başarı durumları hakkında bilgi edinin.
  • En iyi Kısa Gıda Tedarik Zinciri iş modellerinden bazıları hakkında bilgi edinmek için ‘Evet, yapabilirsin’ videosunu izleyin
  • Ayrıntılı bilgiyi ‘Evet, yapabilirsin’ teknik incelemesinde bulabilirsiniz

İlham verici videomuzu izleyin!

Aracı görmek için giriş yapmalısınız.

 

   

“Evet, yapabilirsin!” kitapçığı

Günümüzde, üreticilerin Kısa Gıda Tedarik Zinciri özellikleri ve başarılı Kısa Gıda Tedarik Zinciri uygulamaları hakkında bilgi edinmeleri ve bu başarı vakalarının çoğaltılmasına ilham verebilecek ve aralarında işbirliği ve paylaşım girişimlerini teşvik edebilecek değerli bilgiler edinmeleri için farkındalık ve eğitim araçları şarttır.

Teknik incelememiz, üreticilere ilham vermek ve Kısa Gıda Tedarik Zinciri iş modellerini geliştirmeye devam etmelerini teşvik etmek için Avrupa genelinde 12 başarı örneği içermektedir.

Başarılı Kısa Gıda Tedarik
Zinciri örnekleri hakkında daha fazla
bilgi edinmek ister misiniz?

Kısa Gıda Tedarik Zincirlerinin 51 başarı örneğinden oluşan bir koleksiyon, agroBRIDGES web sitesindeki Etkileşimli Katalogda mevcuttur. Kılavuz, ilham almak ve kendi Kısa Gıda Tedarik Zincirinizi oluşturmak veya bölgenizdeki diğer kişilerle işbirliği yapmak için bilmeniz gereken her şeyi içerir.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account