Informatīvie materiāli

Kāpēc es esmu īpašs?

Rīks “Kāpēc es esmu īpašs?” tiek izmantots, lai analizētu un identificētu jūsu uzņēmuma unikālos pārdošanas piedāvājumus, kā arī sniegtu saistītus informatīvos materiālus, lai palīdzētu jums attīstīt savu zīmolu, identitāti un tirgus pozīciju.

Izpētiet rīku

Jā, tu vari

Rīkā “Jā, tu vari” ir aprakstīti 12 īso pārtikas piegādes ķēžu (ĪPPĶ) veiksmes stāsti visā Eiropā, lai iedvesmotu lauksaimniekus un ražotājus veidot uz ĪPPĶ balstītus uzņēmējdarbības modeļus savā reģionā.
_
__

Izpētiet rīku

Marķē mani

Rīks “Marķē mani” ir noderīga rokasgrāmata ražotājiem, lauksaimniekiem un citiem lauksaimniecības pārtikas nozares dalībniekiem, lai izprastu pārtikas marķējuma nozīmi un pašreizējo ES regulējumu par profesionālu, informatīvu marķējumu izveidošanu vietējiem produktiem no Īstajām pārtikas piegādes ķēdēm.

Izpētiet rīku

Iepazīstiet vietējo pārtiku

Rīks “Iepazīstiet vietējo pārtiku” ir izglītojošu materiālu un vebināru kopums pedagogiem un patērētājiem, kas izskaidro Īsajās pārtikas piegādes ķēdēs (ĪPPĶ) vietēji ražotas pārtikas nozīmīgumu veselīgam uzturam un labsajūtai.

_

Izpētiet rīku

#WeNeedLocalFood

#WeNeedLocalFood ir vizuāla sociālo mediju rokasgrāmata, kas savieno cilvēkus, kuri interesējas par augstas kvalitātes, veselīgu un garšīgu vietējo pārtiku. Rīkā tiek piedāvāti secīgi soļi sociālo mediju izmantošanai, lai veidotu kampaņas, ziņojumus un diskusijas vietējās pārtikas popularizēšanai mūsdienu sabiedrībā.

Izpētiet rīku

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account