Digitālie rīki

Smart Delivery

Rīks “Smart delivery” ir tiešsaistes vide lauksaimniecības pārtikas produktu vietējo piegādes sistēmu izveidei, izmantojot Īsās pārtikas piegādes ķēdes.
__
__
__

Izpētiet rīku

Hear my Voice

Rīks “Hear my voice” ir tiešsaistes vide, kas savieno lauksaimniekus, ražotājus, patērētājus un citus lauksaimniecības pārtikas nozares dalībniekus, lai strādātu kopā un atbalstītu viens otru, īstenojot jaunas idejas saistībā ar Īsajām pārtikas piegādes ķēdēm.

__

Izpētiet rīku

Informatīvie materiāli

#WeNeedLocalFood

#WeNeedLocalFood ir vizuāla sociālo mediju rokasgrāmata, kas savieno cilvēkus, kuri interesējas par augstas kvalitātes, veselīgu un garšīgu vietējo pārtiku. Rīkā tiek piedāvāti secīgi soļi sociālo mediju izmantošanai, lai veidotu kampaņas, ziņojumus un diskusijas vietējās pārtikas popularizēšanai mūsdienu sabiedrībā.

Izpētiet rīku

Pasākumu organizēšana

Izveidosim Īso pārtikas piegādes ķēdi (ĪPPĶ)

Rīks “Izveidosim ĪPPĶ” ir rokasgrāmata, kas atbalsta vietējo pasākumu organizēšanu, lai tuvinātu lauksaimniecības pārtikas nozares dalībniekus un izveidotu jaunas sadarbības un partnerattiecības, izmantojot Īsās pārtikas piegādes ķēdes.

Izpētiet rīku

Satiksimies!

Rīks “Satiksimies!” – rokasgrāmata, kas atbalsta vietējo pasākumu organizēšanu, lai novērtētu un popularizētu vietējos produktus, izcilus cilvēkus un neparastus stāstus.
_
__
__
__

Izpētiet rīku

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account