Rīks “Satiksimies!” – rokasgrāmata, kas atbalsta vietējo pasākumu organizēšanu, lai novērtētu un popularizētu vietējos produktus, izcilus cilvēkus un neparastus stāstus.

agroBRIDGES stiprina lauksaimnieku pozīcijas, piedāvājot jaunus uzņēmējdarbības un mārketinga modeļus, kuru pamatā ir Īsās pārtikas piegādes ķēdes (ĪPPĶ).
Ja esat lauksaimnieks vai pārtikas ražotājs, mēs vēlētos atvieglot jums tiešu kontaktu starp jums un jūsu produktu lietotājiem, piemēram, patērētājiem, sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumiem, restorāniem utt.

Lai atvieglotu jūsu darbu, esam izstrādājuši veidņu, koncepciju aprakstu un veicināšanas materiālu komplektu, ko varat pielāgot savām vajadzībām.

Mēs koncentrējamies uz 4 dažādu veidu pasākumiem:

  • Atvērto durvju dienas
  • Ražotāju pasākumi
  • Kulinārijas pasākumi
  • Vietējo ĪPPĶ – vietējo varoņu godināšana

Lai skatītu rīku, jums ir jāpiesakās.

 

   

Atvērto durvju dienas

Ja jūs esat lauksaimnieks un/vai pārtikas ražotājs un pārdodat preces tieši klientiem uz vietas vai tuvu ražošanas vietām, jūs vairojat pārredzamību un uzticēšanos, kā arī palīdzat samazināt pārtikas izšķērdēšanu.
Lai gan šķiet, ka patērētāji joprojām dod priekšroku e-komercijai kā vienam no daudzajiem iepirkšanās veidiem, “atvērto durvju diena” var būt arī iespēja satikt šo klientu grupu aci pret aci.

Atvērto durvju dienas ir laba iespēja vairot pārredzamību un uzticēšanos, kā arī palīdzēt samazināt pārtikas izšķērdēšanu:

_

  • Parādot plašu vietējo produktu vai atsevišķu produktu klāstu
  • Tieši sniedzot informāciju par produktu izcelsmi, augšanas apstākļiem utt.
  • Piedāvājot augstas kvalitātes produktus, godīgas cenas un pieejamību
  • Daloties pieredzē un zināšanās par produktu un produktu izsekojamību
  • Nodibinot un stiprinot saikni starp ražotāju un patērētāju
  • Piedāvājot kvalitatīvus, svaigus un veselīgus produktus

_

Atvērto durvju diena jūsu reģionā

Organizējiet savu Atvērto durvju dienu!

Noklikšķiniet uz materiāla, ko vēlaties izmantot pasākuma laikā, un pielāgojiet to savām vajadzībām.

Vietējo varoņu godināšanas

Pārtikas ražotāji – tirgus varoņi!

Pasākuma mērķis ir godināt lauksaimniekus un pārtikas ražotājus kā varoņus, kuri cenšas stāties pretī mūsdienu izaicinājumiem, proti, ilgtspējīgākai pārtikas ražošanai un piegādes ķēdes saīsināšanai.

Lauksaimnieki un pārtikas ražotāji bieži vien ir pārmaiņu un attīstības virzītāji pārtikas jomā. Mūsu pasākums ir vērsts uz to, lai parādītu labākos piemērus, kā var attīstīt vietējās pārtikas ilgtspējīgu ražošanu un saīsināt attālumu starp patērētājiem un ražotājiem. Mūsu mērķis ir novērtēt cilvēkus un uzņēmumus, kas veic izmaiņas, lai iedvesmotu citus un veicinātu pozitīvas pārmaiņas.

Pasākums “Vietējo varoņu godināšana” jūsu reģionā

Organizējiet savu “Vietējo varoņu godināšanas” pasākumu!

Izveidojiet savu koncepciju, lai godinātu vietējos varoņus savā apkārtnē vai reģionā. Zemāk varēsiet lejupielādēt veidni, ko izmantot koncepcijas izveidē, kā arī informāciju par to, kā reklamēt savu pasākumu.

Kulinārijas pasākumis

Kulinārijas pasākumi ir plaši zināms veids, kā stiprināt attiecības starp pārtikas ražotājiem un patērētājiem vai pircējiem.
Visā pasaulē notiek daudzi šāda veida pasākumi. Daži no tiem piesaista tūristus, bet citi – vietējos patērētājus, pārtikas speciālistus un cilvēkus no vietējās teritorijas vai reģiona.

Vietējo ēdienu gatavošana

Atzīti vietējie restorāni sacenšas savā starpā, pagatavojot labāko ēdienu no reģionālajām sastāvdaļām. Restorānus vērtē gan profesionāla žūrija, gan 200 viesi, kas piedalās kulinārijas pasākumā vietējo sastāvdaļu, restorānu un kulinārijas kursu reklamēšana.

“Pop-up” tipa restorāni

Šāda veida pasākums veicina vietējo restorānu un produktu atpazīstamību, turpretī patērētājiem ir iespēja sazināties ar restorāniem un sastāvdaļu piegādātājiem; arī restorāni un šo sastāvdaļu piegādātāji gūst labumu no tiešas sadarbības.

Kopenhāgenas kulinārijas festivāls – Copenhagen Cooking

Copenhagen Cooking ir ikgadējais pārtikas festivāls, kas veltīts galvaspilsētas kulinārijas ainavai. Desmit dienu laikā šefpavāri, restorānu īpašnieki, ēdienu cienītāji, kultūras iestādes un gardēži apvieno spēkus, lai izbaudītu pilsētas rosīgo kulinārijas ainu, piedāvājot daudzas akcijas un pavadošus pasākumus; daudzi dažādi ēdināšanas nozares dalībnieki festivāla laikā apvieno spēkus un pēc tam turpina jaunas “draudzības”.

Kulinārijas pasākums jūsu reģionā

Organizējiet savu kulinārijas pasākumu!

Organizējiet savu kulinārijas pasākumu – iespējams, sadarbojoties ar citiem lauksaimniekiem un pārtikas ražotājiem vai pasākumu organizatoriem. Izveidojiet savu programmu, lai sasniegtu visus patērētājus un klientus, ar kuriem vēlaties sazināties, lai attīstītu savu biznesu.

Ražotāju pasākumis

ĪPPĶ ir unikāls veids, kā atjaunot saikni starp patērētājiem un pārtikas ražotājiem, nodrošinot gan svaigus, gan augstas kvalitātes produktus par pieņemamām cenām.
Producentu pasākumu laikā klienti var izbaudīt un iepazīt visu vietējo produktu kvalitāti, savukārt dažus praktiskos izaicinājumus, kas saistīti ar pāreju uz ciešākām biznesa attiecībām, var pārvarēt, izmantojot klātienes dialogu un jaunus sadarbības modeļus.

B2B garšu tirgi

Daudzi mazie un vidējie lauksaimniecības, kā arī reģionālo produktu ražotāji nav pietiekami spēcīgi vai lieli, lai piegādātu nepieciešamo produktu daudzumu noteiktiem pārtikas saņēmējiem, piemēram, sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumiem, vai izplatītu tos vairākiem restorāniem, lai izplatīšanas izmaksas būtu konkurētspējīgas. Līdz ar to vietējie lauksaimnieki un lauksaimniecības uzņēmumi var gūt labumu no pašu pārdošanas apjoma palielināšanas, sadarbojoties un koordinējot vietējo produktu piegādi šāda veida klientiem. Uz B2B pasākumu ražotāju grupa var uzaicināt konkrētu klientu grupu, lai tas būtu tematisks un sniegtu ieguvumus visām iesaistītajām pusēm.

Iepazīstiet savu ražotāju – atklāts pasākums, piemēram, “vietējais tirdziņš”

Ražotāji kopīgi organizē pasākumu, lai tiktos ar patērētājiem un parādītu viņu piedāvājumu neformālā, “vietējā tirdziņa” stilā. Patērētāji var uzzināt vairāk par vietējo produkciju, pagaršot ēdienus un dzērienus, uzzināt, kā un kur iegādāties šādus produktus, kā arī satikt to ražotājus. Daudzi vietējie ražotāji var būt uz vietas, tādējādi patērētāji varētu nogaršot, iegādāties un uzzināt par vietējiem produktiem. Producenta pasākumu var apvienot ar vietējo, ērti lietojamu pakalpojumu “noklikšķini un pasūti”, ko piedāvā ražotāju grupas.

Ražotāja pasākums jūsu reģionā

Organizējiet savu ražotāja pasākumu!

Uzziniet, kā jūs varat satikt savus esošos un potenciālos klientus jūsu vajadzībām pielāgotajā ražotāja pasākumā. Padomājiet par to, kas radīs vislielāko vērtību jūsu uzņēmumam.

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account