Narzędzie „Wsparcie dla zamówień na żywność” to internetowy program szkoleniowy i uświadamiający, mający na celu ukierunkowanie decydentów
i publicznych nabywców żywności, takich jak szpitale i szkoły, na włączenie większej ilości produktów pochodzących z Krótkich Łańcuchów Dostaw Żywności.

 

  • Obejrzyj nasz film, aby poznać podstawy zrównoważonego zaopatrzenia w żywność
  • Edukacja prawna i żywieniowa udostępniona jest w naszych filmach i infografikach
  • Zapoznaj się z głównymi wytycznymi Europejskiej Pomocy dla Innowacyjnych Zamówień Publicznych i Zielonych Zamówień Publicznych
  • W zależności od profilu możesz dowiedzieć się, jak wdrażać procesy przetargowe wspierające lokalne SFSC lub jak uczestniczyć w takich procesach

Musisz być zalogowany, aby pobrać narzędzie.

 

Podstawy zamówień na żywność dla SFSC

Oglądając ten krótki film można dowiedzieć się, w jaki sposób zrównoważone zamówienia publiczne na żywność zostały włączone do ram prawnych Unii Europejskiej oraz o zielonych kryteriach związanych z zamówieniami publicznymi na żywność.
W podsumowaniu zamieszczono wnioski końcowe i rozważania dotyczące wdrażania inicjatyw z zakresu zamówień publicznych na żywność.

Szkolenie z zakresu zamówień publicznych na żywność

Szkolenie dla sektora prywatnego

Zapoznaj się z niektórymi procedurami zamówień publicznych na żywność obowiązującymi w UE oraz z aktualnymi przepisami UE regulującymi zamówienia na żywność. Poznaj podstawowe pojęcia, dowiedz się dlaczego ma to znaczenie, poznaj minimalne wymagania i wiele więcej!

Infografika
Pełny raport

Szkolenie dla sektora publicznego

Dowiedz się, jak przygotować strategię Krótkiego Łańcucha Dostaw Żywności (SFSC) dla Twojej organizacji oraz jakie etapy SFSC będziesz musiał uwzględnić przygotowując procedury przetargowe.

Infografika
Pełny raport

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

Create Account