“Kısa Gıda Tedarik Zincirimizi kuralım” aracı; tarımsal gıda aktörlerini bir araya getirmek, Kısa Gıda Tedarik Zincirleri aracılığıyla yeni işbirlikleri ve ortaklıklar oluşturmak için yerel etkinliklerin düzenlenmesini destekleyen bir kılavuzdur.

Bir çiftçi veya gıda üreticisiyseniz; tüketiciler, kurumsal mutfaklar, restoranlar vb. yerlerde ürünlerinizin kullanıcılarıyla doğrudan bağlantı kurmanızı kolaylaştırmak isteriz.

Proje; 12 Avrupa ülkesi ve bölgesinde yapılacak olan, üreticilerin, tarım-gıda endüstrisinin geri kalanının katılabileceği ve bazı iletişim ağları kurabileceği, başta distribütörler ve perakendeciler olmak üzere Kısa Gıda Tedarik Zinciri için yeni ortaklar bulabileceği etkinliği hızlandıracak. Bu etkinlik 2023’ün başında gerçekleşecek.

Aracı görmek için giriş yapmalısınız.

 

   

Bölgenizdeki “Kısa Gıda Tedarik Zincirimizi kuralım” etkinliği

Etkinlik agroBRIDGES projesi tarafından 11 ülkede test edildi. Ne olduğunu görmek için raporları indirin (İngilizce olarak mevcuttur).

Alıcılarla satıcıları veya potansiyel iş ortaklarını bir araya getirebileceğiniz platformları bulun

 

Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok platform sağlayıcısı var. Pazarı araştırdık ve alıcılarla satıcıları veya potansiyel iş ortaklarını bir araya getirebileceğiniz etkinlikler için uygun aşağıdaki platformları bulduk. Bu kapsamlı bir liste değil, sadece sizin için bir başlangıç noktasıdır. Her sağlayıcı, onlarla iletişim kurduğunuzda size özel bir çözüm ve fiyat verecektir.

 

Brella

Hubilo

Swapcard

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account