Skaitmeninės priemonės

Decision Support Tool

„Decision Support Tool“ tai internetinė priemonė, padedanti ūkininkams ištirti naujus verslo modelius ir pardavimo kanalus naudojant trumpąsias maisto tiekimo grandines (SFSC). Ji pateiks rekomendacijas dėl tinkamiausių verslo modelių ir pardavimo kanalų, pagrįstų jūsų duomenimis, taip pat su šalimi ir regionu susijusia pagrindine informacija. įvertinti įvairių pardavimo kanalų poveikį aplinkai, socialinį ir ekonominį poveikį.

Ištirkite įrankį

Net

Priemonė „agroBRIDGES Net”, tai internetinė erdvė, jungianti vietos žemės ūkio ir maisto pramonės dalyvius, kad jie galėtų bendradarbiauti ir kurti veiksmingesnes trumpąsias maisto tiekimo grandines.
__
__
__
__
__

Ištirkite įrankį

Smart Delivery

Priemonė „Smart delivery”, tai internetinė erdvė, skirta kurti vietines žemės ūkio ir maisto produktų pristatymo sistemas pagal trumposios maisto tiekimo grandinės modelį.
__
__

Ištirkite įrankį

Hear my Voice

Priemonė „Hear my voice”, tai internetinė erdvė, kurioje ūkininkai, gamintojai, vartotojai ir kiti žemės ūkio ir maisto produktų sektoriaus dalyviai gali bendradarbiauti ir vieni kitus remti, kad įgyvendintų naujas trumpųjų maisto tiekimo grandinių idėjas.

Ištirkite įrankį

Informacinės medžiagos

Kodėl aš esu ypatingas?

Priemonė „Kuo aš ypatingas?” naudojama analizuoti ir nustatyti jūsų įmonės unikalius pardavimo taškus (UPS), taip pat pateikti susijusią informacinę medžiagą, padedančią plėtoti jūsų prekės ženklą, tapatybę ir padėtį rinkoje.

Ištirkite įrankį

Taip, tu gali!

Priemonėje „Taip, tu gali!“ aprašoma 12 sėkmingų trumpųjų maisto tiekimo grandinių (angl. SFSC) pavyzdžių visoje Europoje, siekiant įkvėpti ūkininkus ir gamintojus kurti SFSC verslo modelius savo regione.

Ištirkite įrankį

Pažymėkite mane
__

Priemonė „Pažymėkite mane“ yra vertingas vadovas gamintojams, ūkininkams ir kitiems žemės ūkio ir maisto pramonės atstovams, padedantis suprasti maisto produktų etikečių svarbą ir dabartinius ES reglamentus, reglamentuojančius profesionalių, informatyvių etikečių, skirtų vietos produktams iš trumpųjų maisto tiekimo grandinių, kūrimą.

Ištirkite įrankį

Susipažinkite su vietos maisto produktais

Priemonė „Pažink vietinį maistą“ – tai mokytojams ir vartotojams skirta mokomoji medžiaga ir internetiniai seminarai, kuriuose aiškinama vietinių maisto produktų, pagamintų naudojant trumpąsias maisto tiekimo grandines, svarba sveikai mitybai ir gerovei.
__
_

Ištirkite įrankį

#WeNeedLocalFood

#WeNeedLocalFood – tai vaizdinis socialinės žiniasklaidos vadovas, jungiantis žmones, kurie domisi kokybišku, sveiku ir skaniu vietiniu maistu. Priemonėje nurodomi tolesni žingsniai, kaip naudoti socialinę žiniasklaidą rengiant kampanijas, pranešimus ir diskusijas, kad būtų skatinamas vietinis maistas šiuolaikinėje visuomenėje.

Ištirkite įrankį

Mokymų medžiagos

Parama maisto produktų pirkimui

Priemonė „Parama maisto produktų viešiesiems pirkimams“ – tai internetinė mokymų ir informuotumo didinimo programa, skirta padėti sprendimų priėmėjams ir viešiesiems maisto pirkėjams, pavyzdžiui, ligoninėms ir mokykloms, įtraukti daugiau produktų iš trumpųjų maisto tiekimo grandinių.

Ištirkite įrankį

Renginių organizavimas

Sukurkime trumpąją maisto tiekimo grandinę (SFSC)

Priemonė „Kurkime trumpąsias maisto tiekimo grandines“ – tai vadovas, padedantis organizuoti vietinius renginius, skirtus žemės ūkio ir maisto pramonės suinteresuotosioms šalims suburti ir užmegzti naują bendradarbiavimą bei partnerystę pasitelkiant trumpąsias maisto tiekimo grandines.

Ištirkite įrankį

Susitikime!
_
__

Priemonė „Susitikime!“ – tai vadovas, padedantis organizuoti vietos renginius, skirtus vietos produktams, išskirtiniams žmonėms ir istorijoms įvertinti ir populiarinti.
_
__
__

Ištirkite įrankį

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account